Mühendislik ve Müşavirlik

 

 

Mühendislik, Tedarik ve İnşaat


DURMA ENERJİ, sizinle birlikte yenilenebilir enerji vizyonu geliştirir ve projenizi uygulamanıza yardımcı olur. Gerekli malzemelerin planlanması ve satın alınmasından ticari güneş sisteminizin gerçekleştirilmesi ve sonraki bakımına kadar yanınızdayız. Tek bir kaynaktan gelen tüm adımları koordine ederek, verimliliği ve kaliteyi garanti ediyoruz.


DURMA ENERJİ müşterileri, modern güneş enerji sistemlerinin uygulanması için en son teknolojiye ve sürekli olarak güvenilir bir şekilde yürütülmesine güvenen girişimciler, yatırımcılar, proje geliştiricileri ve enerji tedarikçileridir. Müşterilerimiz iklim  değişikliğiyle mücadele ve iyi bir örnek oluşturma hedefini belirlediler. Projeler geliştirmek, enerji tedarikçisi olmak ya da geleceğe yatırım yapmak istiyorlar. Müşterilerimize enerjilerini çevreyi etkilemeden üretmelerine yardımcı oluyoruz.


Sadece PV güneş sisteminizi inşa etmekle kalmıyor, aynı zamanda ekonomik olarak da optimize ediyoruz. Sizin memnuniyetiniz hedefimizdir. Seçilen ekipmanların performans göstergeleri, maliyet karşılaştırmaları gibi tüm verileri sizinle objektif analiz ederek en iyi seçimi yapabilmeniz için şeffaf ve anlaşılır şekilde çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti geleceğimizin gücü ve şirketimizin sürdürülebilirliğidir. Biz sadece iyi ve sağlam işler yaparız.


DURMA ENERJİ, güneş enerjisi projenizin planlanmasından uygulanmasına ve bakımına kadar eksiksiz bir paket sunar. Sizin için doğru iş modelini seçmek, yoğun bir diyaloğun yanı sıra teknik ve finansal uzmanlık gerektirir.

 

 

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. TIKLAYINIZ!

 

GÜNEŞ ENERJİSİ İÇİN, BİZİMLE HER ZAMAN TEMASA GEÇİN